FORGOT YOUR DETAILS?

DULU
1 Januari 1992 - 13 Oktober 1994

YAB Tan Sri Haji Abdul Rahim bin Tamby Chik

14 Oktober 1994 - 22 Mei 1997

YAB Datuk Seri Haji Mohd Zin bin Haji Abd Ghani

23 Mei 1997 - 2 Oktober 1999

YAB Datuk Seri Haji Abu Zahar bin Haji Isnin

3 Oktober 1999 - 6 Mei 2013

YAB Datuk Seri Haji Mohd Ali bin Mohd Rustam

7 Mei 2013 - 9 Mei 2018

YAB Datuk Seri Ir. Idris Haron

11 Mei 2018 - 2 Mac 2020

YAB Haji Adly Zahari

9 Mac 2020

YAB Datuk Seri Utama Haji Sulaiman Md Ali

KINI

Encik Mohd Ridhwan Bin Mohd Ali

TOP